Na stránke
Webshop

Traffic Statistics
Prihlasovacie meno:
Heslo:

Registrácia >

Partneri:
 
NÁVRH VAŠÍCH SNOV

Máte sny o vašom bývaní ale neviete to predstaviť, tak ste na dobrom mieste. Po konzultácii svámi dáme Vaše sny na papier, ktoré upravíme pred vámi keby Vám to nepasovalo a neposlednom rade aj realizujeme podľa vizualizácii.

Naším cieľom aby ste spokojným a túžobným srdcom mohli otvoriť dvere Vášho vysnívaného obydlia a aby ste cítili, že ste zase doma !!! 

  

  

    Design - stretnutie dizajnerom

    Pri prvom stretnutí s naším dizajnérom nám ide predovšetkým o získavanie čo najviac informácií o Vaších prianiach, možnostiach a požiadavkách. Dizajner tak získa predstavu o Vašom životnom štýle a následne bude môcť navrhnúť ideálne riešenie pre daný priestor.

    Grafický návrh od dizajnéra

    Na základe Vami poskytnutých informácií  Vám náš dizajnér spracuje grafický návrh rozloženia miestnosti. Po odsúhlasení tohto návrhu  Vám dizajnér spracuje vizualizáciu.

     Cenová ponuka

     Po predložení 2D alebo 3D vizualizácie a odsúhlasení použitých materiálov pre realizáciu  Vám bude spracovaná cenová ponuka na realizáciu interiéru.

     Zmluva o dielo

     Po odsúhlasení návrhu a cenovej ponuky vypracujeme zmluvu o dielo. Samozrejmosťou zmluvy je, že všetky Vaše požiadavky budú v nej automaticky zapracované.

    Výroba nábytku - realizácia

    V ďalsom kroku zákazníka skontaktuje technik, ktorý celý priestor presne vymeria a pripraví na realizáciu. Nábytok Vám vyrobíme na mieru tak, že bude presne zodpovedať Vášmu životnému štýlu a požiadavkám.

    Dokončenie realizácie - odovzdanie interiéru

    Po dokončení realizácie zákazky Vám odovzdáme hotový interiér s písomným protokolom o odovzdaní a následne  Vám vystavíme  daňový doklad so všetkými súvisiacimi náležitosťami, ako sú záručné listy, návody a pod.


Všetky práva vyhradené. Aktualizované 24/11/2018  WebDesign